Zadźwoń: 793-675-800

Czym się zajmujemy?

Odszkodowania rzeczowe

Wycenimy bezpłatnie wszystkie szkody komunikacyjne OC i AC, które powstały do 3 lat wstecz. Odkupujemy szkody w najlepszych cenach i zapewniamy dodatkowe odszkodowanie.​
Dowiedź się więcej

Upadłość konsumencka

Przygotujemy Cię do wszelkich formalności związanych z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. Zyskasz spokój i komfort życia.
Dowiedź się więcej

RODO

Wdrożymy w Twojej firmie obowiązujące przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Zadbasz o bezpieczeństwo i unikniesz kar finansowych.
Dowiedź się więcej

Nasze podejście

I

Pomożemy uzyskać odszkodowanie każdej poszkodowanej osobie, która brała udział w zdarzeniu, a nie była jego sprawcą. Uzyskujemy najwyższe możliwie odszkodowanie powypadkowe, cofając się nawet do 20 lat do tyłu, nawet jeżeli jest już po wypłacie zadośćuczynienia. Obsługujemy :

Wypadki komunikacyjne;  Wypadki przy pracy;  Błędy medyczne;  Nieszczęśliwe wypadki;  Wypadki rolnicze;  Poślizgnięcia i upadki; Szkody pożarowe;  Szkody lotnicze;  Szkody rzeczowe na pojazdach.

1
2

II

Nasz zespół profesjonalistów zapewni Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa związanych z dostosowaniem firmy do dyrektywy unijnej o ochronie danych osobowych.

III

W pełnej dyskrecji przygotujemy najlepsze rozwiązanie problemu dłużnika.

Oferujemy bezpłatne konsultacje w Płocku oraz w zasięgu 100KM. Niezależnie od dystansu kilometrów jaki nas dzieli od Klienta dojeżdżamy bezpłatnie.

3
Zamknij
Zamknij ten panel